FLYGPS - השכרת GPS , השכרת GPS לחו"ל - טל 077-300-6868   -           האתר מופעל ע"י מגה -ווב.

מגוון מכשירים לכל יעד בעולם

מענה אנושי 24/7

משלוחים בפריסה ארצית

מוקד תמיכה טכנית


 

כתבה זו באדיבות המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית

איך לחסוך בחו"ל על השכרת מכשיר GPS

 

כשחושבים על זה, טיול בחו"ל אמור להיות מושלם. ללא פגמים, כזה שכשאתה חוזר לארץ, אתה אומר לעצמך (וכמובן לכל מי ששואל) שהיה מעולה. לא היה לי כזה טיול בחיים. לא הלכתי לאיבוד, לא חיפשתי שעות איזה מקום שכוח אל ולא עצרתי לשאול איך מגיעים למגדל פיזה כל מיני אנשים שמבינים באנגלית רק את המילה Hello.
 

השכרה של GPS ניתן לבצע מהארץ בנוחות רבה יותר

השכרת GPS לטיולים בחו"ל מהארץ, הינו טרנד חדש יחסית והמטרה של השוכרים ברורה: לעשות טיול מושלם שייזכר לדורות כטיול הראשון שלא התברברנו...
את מכשיר ה- GPS להשכרה ניתן לקבל הביתה עם שליח לפני הנסיעה בכדי ללמוד את המכשיר ולדעת איך הוא עובד וגם בשביל לא להיות בלחץ בשדה תעופה כשרוצים להגיע מהר לדיוטי פרי בשביל הבושם לחמה או הבקבוק ויסקי לאבא. בל נשכח כי התור בצ'ק אין ארוך כאילו אין מחר ואתם בכלל רעבים וחייבים לאכול משהו לפני הטיסה. את המכשיר כבר יבואו לאסוף מכם יומיים לאחר חזרתכם לארץ, אחרי שנחתם והגעתם הביתה מרוצים שלא התברברתם בטיול.
השכרת GPS מוצעת כיום במחירים של החל מ 7$ ליום טיול וכלולות מכשיר ניווט מתקדם עם תוכנת ניווט IGO8 תלת מימד החדשה והמעודכנת, מסך 4.3" גדול דיו בשביל לראות את הדרך על המפה. מערכת הניווט המושכרת מגיעה עם כל הערכה המצורפת הכוללת זרוע ועריסה לרכב, מטען חשמלי ספר הוראות וכמובן התוכנה עצמה.
 

השכרת GPS לטיולים בחו"ל מהארץ זולה יותר

אז למה לי להשכיר GPS פה בארץ כשאפשר להשכיר בחו"ל יחד עם האוטו ששכרתי?

המחיר עבור GPS השכרת ליום, פשוט זול יותר

מחירי ההשכרות שגובים חברות השכרת הרכב הם גבוהים. המחיר הנמוך ביותר הוא לרוב כ- 10 יורו ליום טיול. בארץ תוכלו למצוא חברות המשכירות החל מ 7$ ליום, תלוי במספר הימים.

מכשיר ה-gps להשכרה מהארץ הוא בעברית

מכשיר הניווט אותו אתם משכירים מחברת ההשכרה בחו"ל הוא באנגלית ואתם לא בהכרח מעוניינים לשמוע את הקול של "ריצ'ארד" מזמם לכם כל היום. כל ממשק התוכנה והדיבור של מערכת הניווט נעשה באנגלית בלבד. יש לכך חשיבות במיוחד למי שחושב שהוא יודע אנגלית טוב ואז שומע את המכשיר אומר לו Take next turn in roundabout (ושואל עצמו מה זה ל- @#$% roundabout...).
השכרה של מכשיר ניווט בארץ תאפשר לכם לקבל מכשיר ניווט עם ממשק מלא בעברית וחיווי קולי על מסלול הנסיעה בעברית. יתרון מאד חשוב כאמור (ברור ששמות הרחובות והערים הם באנגלית ולא בעברית).
 

אפשר ללמוד את המכשיר כבר בארץ

בנוסף למי מאיתנו שאינם אלופי ג'י פי אס, תפעול המכשיר נלמד בארץ. השכרה של מכשיר ניווט בארץ מלווה בהדרכה על מכשיר הניווט לפני הנסיעה וזאת בכדי שתוכלו ללמוד את המכשיר, לשחק איתו קצת ולהתרגל אליו מבעוד מועד ולא בתוך חניון שדה התעופה כשאתם כבר רוצים לצאת לדרך ועייפים ולא יודעים על מה ללחוץ ולאן לנסוע. זכרו שגם אם בארץ אחד מבני הזוג תמיד נוהג והוא מכיר מכשירי GPS כמו את כף ידו, בחו"ל הנהיגה מתחלקת פעמים רבות בקרב שני בני הזוג, בשל המרחקים הגדולים. בן הזוג השני הינו פחות מנוסה, וכדאי שיכיר את המכשיר עימו ינווט עוד בארץ.

 

 


למידע נוסף על השכרת GPS  | מחיר השכרת GPS | פריסת מדינות בהשכרת GPS | תקנון השכרת GPS
 

אינדקס אתרים :   השכרת רכבי יוקרה  ליסינג תפעולי נגן ZUNE

flygps - השכרת מערכות ניווט , השכרת gps ,השכרת ג'י פי אס,השכרת gps לחו"ל ,השכרת gps , השכרת gps בעברית , השכרת GPS לאיטליה , השכרת gps לאירופה , השכרת gps לארה"ב ,השכרת gps לשוויץ , השכרת gps לגרמניה , השכרת gps לאפריקה  ,השכרת ציוד , השכרת מפות ניווט , gps לחו"ל ,gps לאירופה ,gps לארה"ב השכרת gps לשבוע , השכרת gps למרוקו השכרת gps , דרום אפריקה  gps בעברית gps ,  השכרת gps לאוסטליה  השכרת gps ,  השכרת מערכות ניווט ,ניווט עם gps בח"ול , השכרת מפות ,ניווט לוויני , מערכות ניווט לוויני ,gps בעברית לחו"ל , IGO 8 ,  ניווט בתלת מימד,ניווט חו"ל , מפות חו"ל, mio ,miom, miomaps ,QUE430 ,NOVOGO X800  , MIO MOOv 

לייבסיטי - בניית אתרים