FLYGPS - השכרת GPS , השכרת GPS לחו"ל - טל 077-300-6868   -           האתר מופעל ע"י מגה -ווב.

מגוון מכשירים לכל יעד בעולם

מענה אנושי 24/7

משלוחים בפריסה ארצית

מוקד תמיכה טכנית


תקנון שימוש באתר FLYGPS.CO.IL  המופעל ע"י מגה ווב /MEGAWEB

אנא קרא את התנאים המפורטים בתקנון בקפידה. הקניה/השכרה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה .

תנאים אלה מנוסחים בלשון זכר לצרכי נוחות בלבד, אולם הם מתייחסים, כמובן,גם לנשים. רכישה ו/או הרשמה לקניה מעידה על הסכמתך לתנאים הכלולים בתקנון זה.

ביצוע הזמנה במערכת האתר מיועדת לגילאי 18 ומעלה,   בכל מקרה שבו יגרם נזק ל- "מגה ווב" המשכיר / משווק מוצרים ושירותים ברשת  עקב חריגה מתנאי זה ישא בדין האפוטרופוס על  מעשי הקטין.

השירות המוצע באתר הינו שירות השכרת מוצרים בפריסה ארצית ע"י שירות משלוחים על כן לכל הזמנה באתר יתווספו במהלך ביצוע ההזמנה באתר דמי משלוח ויוצגו בעגלת הקניות ע"פ מחיר קבוע מסובסד וכלל ארצי , עבור איזורים חריגים כגון קיבוצים ומושבים שלא במרכז הארץ ישנה עלות נוספת בסך 20 ש"ח למשלוח
 

סודיות ופרטיות 
החברה מתחייבת לעשות כמיטב יכולתה באמצעים העומדים לרשותה לשמור על סודיות פרטי הלקוחות שנמסרו בעת הרישום לאתר. פרטים אלו יישמרו במאגר המידע של החברה . החברה לא תעביר פרטים אישיים אלו לאף גורם זר אחר. על אף שעל פי חוק אין חובה למסור לחברה את הפרטים האישיים, לא תוכל החברה לטפל בהזמנות ללא פרטים אלו. 
מאחר שמדובר בביצוע פעולות בסביבה מקוונת אין באפשרותה של החברה להבטיח חסינות מוחלטת מפני חדירות למחשביה או חשיפת המידע האגור בידי מבצעי פעולות בלתי חוקיות. אם למרות אמצעי האבטחה שנוקטת החברה יעלה בידי צד שלישי לחדור למידע אשר מאובטח ושמור בידיה ו/ או להשתמש בו לרעה, לא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי החברה. 
החברה שומרת לעצמה את הזכות לאסוף נתונים אודות שימוש לקוחותיה באתר כולל דפים שנצפו, מוצרים מבוקשים, רכישות בעבר וכדומה לצורך הפקה וניתוח של מידע סטטיסטי. החברה לא תהיה רשאית למסור נתונים סטטיסטיים ואחרים לצדדים שלישיים.

החברה לא תעביר פרטים אישיים של לקוחותיה לצד שלישי אלא במקרים המפורטים להלן:

 • אם הלקוח ביצע מעשה או מחדל הפוגעים או העלולים לפגוע בחברה או בצדדים שלישיים כלשהם,לרבות לקוחות החברה ויבואנים.
 • אם הלקוח עשה שימוש בשירותי החברה לביצוע מעשה בלתי חוקי או כדי לאפשר, להקל, לסייע או לעודד ביצועו של מעשה כזה.
 • אם הלקוח הפר את תנאי תקנון זה או כל הסכם נוסף עם החברה או מי מטעמה
 • אם התקבל בידי החברה צו שיפוטי המורה לה למסור את פרטי הלקוח לצד שלישי
 • בכל מחלוקת, טענה, דרישה או הליכים משפטיים, אם יהיו, בין הלקוח לבין החברה.

  כללי

 • כל המבצע פעולה באתר  ו /או מזמין טלפונית על בסיס מידע באתר זה - מצהיר כי הינו מודע לתקנון ולכללי ההשתתפות באתר ומקבלם, וכי לא תהא לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה כנגד בעלי האתר ו/או מפעיליו ו/או מי מטעמם מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבויות בעלי האתר ו/או מפעיליו על פי תקנון זה. ''פעולה באתר'': כל פעולת רכישת מוצרים לרבות:הזמנת אינטרנט ו/או הזמנה טלפונית ו/או הזמנת שירותים המוצעים באתר. ''מבצע פעולה באתר'': כל גולש אשר בצע פעולה להזמנת מוצר.
 • רק הכללים שיפורסמו בתקנון זה יחייבו את החברה כלפי מבצעי הפעולות באתר.
 • החברה שומרת על זכותה לשנות תקנון זה מזמן לזמן, אולם כל שינוי יחול אך ורק על מוצרים ו/או שירותים שנרכשו לאחר השינוי.

תשלום

 • המחירים המוצגים כוללים מע"מ על-פי הדין אלא אם צוין אחרת במפורש.
 • ביצוע הזמנה שאושרה מהווה השכרה של מוצר /שרות , המחייבת בתשלום מלוא הסכום עבור המוצר או השרות , בתוספת דמי משלוח או דמי טיפול כמפורט בפרטי המכירה.
 • במקרה של סתירה בין המחיר באתר לבין המופיע במשרדי החברה יהיו אלו המופיעים במשרדי החברה קובעים וכמו כן אנו נעשה ממיטב מאמצנו על מנת לתקן את הטעות במהרה.
 • חיוב הלקוח יתבצע:
  באמצעות כרטיס האשראי שאת פרטיו מסר, מסוג ויזה, אמריקן אקספרס, ישראכרט, מאסטר כארט, דיינרס.
 • הזמנות מעבר לכמויות המאופשרות באתר יתומחרו בידי נציג מכירות בלבד, אין  מחירי האתר רלוונטיים להזמנות כגון אלו.

זכויות יוצרים: 
כל התכנים באתר (נתונים, תמלילים, תוכנות, מוסיקה, וידיאו, צילומים, איורים , לרבות סימני מסחר, זכויות יוצרים, סודות מסחריים, פטנטים, מדגמים, עיצוב האתר, תכנים, נתונים, רשימת לקוחות, תיאור מוצרים ועוד) הינם בבעלותה הבלעדי של החברה ו/או בבעלותם של צדדי ג'. על כן, אין למשתמש/ללקוח כל זכויות שימוש (שכפול, העתקה, הפצה וכד')בהם.

התמונות המוצגות באתר הם להמחשה בלבד.

ביטולים

ניתן לבטל הזמנה כ-4 ימי עסקים (ימים א-ה) לפי מועד השילוח ללא דמי ביטול כלל , מעבר לטווח זה לא ניתן לבטל הזמנות .
ביטול הזמנה יעשה טלפונית בלבד מול מוקד ההזמנות והתשלום יוחזר לבעליו באותו אמצעי התשלום בו שילם.

דין ושיפוט

הדין החל על הפעולות באתר ועל תקנון זה, הוא הדין הישראלי בלבד. בכל מקרה של מחלוקת - תהיה לבתי המשפט של מחוז תל אביב-יפו הסמכות הבלעדית לדון בתביעה.

בסיום תהליך ההזמנה באתר או בטלפון ישלח מייל  ללקוח אשר מהווה טופס פירוט ההזמנה וחוזה כללי ממוספר ע"פ מס' ההזמנה את החוזה יש לשלוח בהקדם עם סיום

ההזמנה את החוזה חתום בצירוף טופס ההזמנה אותו קיבלתם מצורף למייל . חל איסור מוחלט על העתקת תוכן תוכן חוזה ההשכרה ושליחתו על גבי קובץ אחר.

 חלה החובה לשלוח את החוזה כשהודפס ישירות מתיבת הדואר האלקטרוני.

מצורף  החוזה  , לקוח שיבצע הזמנה מצהיר כי הוא מסכים לחתום על חוזה זה וכי הוא קרא את התנאים המופיעים בו  טרם יצירת ההזמנה . בכל מקרה יש להימנע מביצוע כל הזמנה טרם  קריאת התנאים המופייעים בחוזה.   הורד את חוזה ההשכרה

 

למידע נוסף על השכרת GPS  | מחיר השכרת GPS | פריסת מדינות בהשכרת GPS | תקנון השכרת GPS | השכרת Gopro
 

>
flygps - השכרת מערכות ניווט, השכרת gps, השכרת ג'י פי אס, השכרת gps לחו"ל, השכרת gps, השכרת gps בעברית, השכרת GPS לאיטליה, השכרת gps לאירופה, השכרת gps לארה"ב וקנדה, השכרת gps לשוויץ, השכרת gps לגרמניה, השכרת gps ליער השחור  ,השכרת ציוד לחו"ל , השכרת מפות ניווט, gps לחו"ל ,gps לאירופה ,gps לארה"ב השכרת gps לשבוע , השכרת gps למרוקו,  gps בעברית, השכרת gps לאוסטריה, השכרת gps, השכרת מערכות ניווט ,ניווט עם gps בח"ול , השכרת מפות, ניווט לוויני, מערכות ניווט לוויני, gps בעברית לחו"ל , igo8 ,  השכרת GOPRO ,ניווט חו"ל , מפות חו"ל, השכרת גופרו, השכרת גו פרו ,NOVOGO I905, השכרת מצלמות אקסטרים לסקי ,השכרת מערכות ניווט לחו"ל, השכרת ראוטר סלולרי לחו"ל, חבילת גלישה חו"ל, השכרת נתב סלולרי
לייבסיטי - בניית אתרים